Flimmer / Glitter – gold – 20 g – zum Aufstreuen auf Farben und Klebemedien – No Name – Streudose
Flimmer / Glitter – gold – 20 g – zum Aufstreuen auf Farben und Klebemedien – No Name – Streudose

Flimmer / Glitter – gold – 20 g – zum Aufstreuen auf Farben und Klebemedien – No Name – Streudose

Product No.:
eB-Gl-gold
Shipping time:
3 - 8 days 3 - 8 days (abroad may vary)
Stock:
24 pieces
Weight:
0.05 kg per piece
2,25 EUR
112,50 EUR per kg

incl. 19% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

NT-091 – Larkspur Blue – Kaltmalfarbe von DUNCAN – 29,5 ml – Altbestand
2,00 EUR
67,80 EUR per Liter
NT-042 – Flesh  – Kaltmalfarbe von DUNCAN – 29,5 ml – Altbestand
2,00 EUR
67,80 EUR per Liter
NT-066 – Just Rosy  – Kaltmalfarbe von DUNCAN – 29,5 ml – Altbestand
2,00 EUR
67,80 EUR per Liter
NT-014 – Taboe Blue – Kaltmalfarbe von DUNCAN – 29,5 ml – Altbestand
2,00 EUR
67,80 EUR per Liter
This product was added to our catalog on Friday, November 17, 2023.