UM-951-2 -  DUNCAN-Metallics - Solid Gold - 59 ml - Best of DUNCAN
UM-951-2 - DUNCAN-Metallics - Solid Gold - 59 ml - Best of DUNCAN

UM-951-2 - DUNCAN-Metallics - Solid Gold - 59 ml - Best of DUNCAN

Product No.:
UM-951-2
Shipping time:
3 - 8 days 3 - 8 days (abroad may vary)
Stock:
1 pieces
Weight:
0.1 kg per piece
6,25 EUR
105,93 EUR per Liter

incl. 19% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

NT-016 – Celery – Kaltmalfarbe von DUNCAN – 29,5 ml – Altbestand
2,00 EUR
67,80 EUR per Liter
SH-604 – Cardinal – Sheer Strokes – durchscheinend – Kaltmalfarbe von DUNCAN – 29,5 ml – Altbestand
2,00 EUR
67,80 EUR per Liter
This product was added to our catalog on Thursday, October 24, 2019.